English Version

   
Юридичне

  
Головна

Розвивання Завдання 

Спільність

Довідник

Новини  

Контакт

Членська Обслуга
(Захищений Пароль)

Зворотний Звязок


Приватний сайт

Ций сайт приватний. Використання цього сайту це ваше право вільно вирішувати та ризикувати. Ви розумієте і тому що ви використовуваєте ций сайт, згідні, що Aginukraine.com не можить, і не дає гаранті або повноваження що файли які можливо використовувати будуть вільні від забрудження чи руйнування власності. Це ваша відповідальність використовувати ці процедури та перевіряти пункти які необхідні для вашого захисту.

Переклади з Українською вимовою

Переклади Українських імен на Англійську мову в Aginukraine.com з Українською вимовою. Декілька прикладів: Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Дніпропетровськ, Миколаїв, Житомир, Біла Церква. Звук г перекладається як г (а не ґ ) як, наприклад вулиця Грушевського. Перед словом Україна не ставимо артикль the . Ми просимо бути ввічливими і виконувати складане вище.

Мова

Aginukraine.com має намір представляти ций сайт двома мовами: Англійською та Українською. Англійська мова - основна. Англійському викладу, де існує, надається перевага коли різнається тлумачення.

Новини, інформація та звязки

Ваше використання новини, інформації та звязки це ваше право вільно вирішувати та ризикувати. Aginukraine.com не несе відповідальності за будь які прямі чи непрямі втрати та пошкодження.

Авторське право

Ви можете використовувати і вживати будь які частини цього сайту ви бажаєте з умовою, що наступне буде як зазнечено:

1. кредит ясно показано для www.aginukraine.com;

2. ця вживаність це не із частин сайту де авторське право другі мають.
   
Terms & Conditions
   


Юридичне - Політики Таємності - Остання зміна June 05, 2016 by Becquet Enterprises