English Version

Рекламування Служба та Незалежна Ділова Нагода

 
Головна

Вступне слово 

Розвивання Завдання 

Спільність

Довідник

Новини  

Контакт

Членська Обслуга
(Захищений Пароль)

Зворотний Звязок

   
Aginukraine.com представляє службу для он-лайнове рекламування через http://www.classifiedsupermarket.com/ щоб дозволити особам та ділам  (фермери, дилери, виробники, газети з оголошеннями, перепродавці) прямо внести до списку на продаж їхні дім, комерційне нерухоме майно, котеджі, ферми, судна, човен, обладнання, будівельне устаткування, фермерьске устаткування, зерно, домашна худоба та інші пункти вищої величини.

Перелік Приклади 

Ви вмієте взяти участь у цьому службі у одному з наступних шляхів:

1.     Як рекламодавец купуючи єдиний список для полошення одну рекламу для встановленого періоду часу.   Ций список дозволить вам розмістити одну рекламу яку можна перемінити протягом періоду часу ви вибрали.

Наявний період часу та вартість:

 • 4 тижний список $10.00 канадські (плюс оподатковання)*

 • 12 тижний список $20.00 канадські (плюс оподатковання)*

 • 26 тижний список $30.00 канадські (плюс оподатковання)*

 • 52 тижний список $40.00 канадські (плюс оподатковання)*

2.     Як рекламодавец який має багато реклам покупкою одну річну багато рекламний список.  Ций список дозволить вам розмістити необмежене число реклам протягом періоду часу одного року. З одним річним багато рекламним списком ви можете розмістити як багато реклам з образами тому що ви захочете та все-таки міняти, стирати, або додати нові реклами. Ця система ідеальна для ділерів (торговці, перекупники) і звичайним торговцям класифікувані реклами.

 • Вартість одного річного багато рекламного списку $150.00 канадські (плюс оподатковання)*

Ви можете купити своє власне рекламне місце на єдиний список чи на один річний багато рекламний список контактуючи нас при listing@aginukraine.com  щоб розмістити вашу замову та для платіжних директив.  Платіж може бути зроблений кредитною картою, засвідченим чеком, грошами замова або готівка.

Aginukraine.com вміє також відправити вас до незалежних ділових власників в Україні що мають комп'ютери, цифрові камери або багатоточковий вимірювальний прилад якби ви потребуєте допомоги у розміщуючій вашій інформації на веб-сторінку. Вартість цих служб (та відповідний податок в Україні) є додаткова та є платна прямо до незалежного ділового власника.

Списки складаються з необмеженого тексту та образів. Ви можете змінитися ваші реклами такі часто як ви захочете включаючи міняючий на зовсім окремий річ у різній категорії.

*     Канадський податок 7 процента є платний на всій замовлення купівля отримані прямо Aginukraine.com крім з покупців що не мешканець у Канаді та не зареєструванні для канадського GST/HST потреби оподаткування. Форма у listings@aginukraine.com  має  також бути заповнена та відправленна до Aginukraine.com електронною поштою або факсом (306-782-1595).

 • Звязки
     
  Classifiedsupermarket.com забезпечує спрощене та ефективне переміщення інформації (необмежений текст та образи) до ваш он-лайновий список. Для більш інформації на чому внести до списку ваші речі у Classifiedsupermarket.com ідїть до:
     
  http://www.classifiedsupermarket.com/whylist.html
     

 • Для інформації на Бізнесову Нагоду запропоноване Classifiedsupermarket.com як незалежний перепродавець для вартості $250.00 (плюс оподатковання) за рік ідете прямо (та показуєте що вас туди aginukraine.com зверну) до:

  http://www.classifiedsupermarket.com/business_op.html

ВІДМОВА:

Aginukraine.com є незалежний  перепродавець та допускає ніяку відповідальність або зобовязання щоб ні чи у контракті або недбалості.  Покупець рекламного списку є виключно відповідальний для відповідного вмісту як може бути направлений звичаєм або законом, та може підлягати втраті доступу якби є відсутність дотримання.  Для подальшого повідомлення відмови інформація, будь ласка також ідїть до:

http://www.classifiedsupermarket.com/disclaimer.html

Aginukraine.com
Suite 5 - 5th Avenue North
Box 20006
Yorkton, Saskatchewan
Canada S3N 4A9
Телефон: (306) 783-2425
Факс: (306) 782-1595
Електронна пошта:  bernie.steph@aginukraine.com
Веб-сайт: www.aginukraine.com
   


Юридичне - Політики Таємності - Остання зміна March 26, 2006 by Becquet's Custom Programming